Tooted

Tee/kohvi

Kanepikohvi 250g

5.50 

Kanepikohvi on valmistatud Eestis kasvatatud ja röstitud kanepiseemnetest ning keskmiselt röstitud Araabika kohviubadest jahvatatud kohvi, millel on meeldivalt kerge ja pähkline maitse. Kohvi sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kohvi kogus valida vastavalt enda maitseeelistusele, soovitatavalt 1-2 teelusikat tassi kohta. Kohvi võite juua niisama või lisada sellele maitse järgi magusaineid, piima või kohvikoort.

Koostis: kanepiseemned, Araabika kohv

Ühiku maksumus: 22,00 eur/kg

Päritolumaa: kanepiseemned (Eesti), Araabika kohvi (Lõuna-Ameerika)

Kanepitee 25g

3.00 

Kanepitee on valmistatud Eestis kasvatatud õlikanepist. Kanepitee sobib õhtuseks teeks enne magamaminekut, sest sel on üldiselt lõõgastav ja rahustav mõju. Rahvameditsiinis on kanepit kasutatud stressimaandajana, see annab julgust, nooruslikkust ja elujõudu. Kanepiteel ei ole narkootilist toimet.

Kanepitee valmistamise õpetus: võta 1-2 spl teepuru tassi kohta ja vala sellele peale kuum vesi temperatuuriga 85 C (lase keeval veel enne teepurule valamist natuke seista). Lase tõmmata 5-7 minutit vastavalt sellele, kui kanget teed soovite. Kui tee tundub Teie jaoks kange, siis lisage järgmisel korral vähem teepuru või laske teel vähem seista. Teed võite juua niisama või lisada sellele maitse järgi magusaineid, piima või natuke värsket sidrunimahla.

Ühiku hind: 120,00 eur/kg